Życzenia urodzinowe dla księdza

Życzenia urodzinowe dla księdza – życzenia na urodziny księdza

Życzenia urodzinowe dla księdza to życzenia zawierające w sobie dużą ilość wiary, życzenia te powinny być związane przede wszystkim z Bogiem, księdzu życzyć możemy również sił czy wytrwałości w posłudze kapłańskiej. Życzenia urodzinowe dla księdza możemy zaczynać od sformułowania „Księże” oraz imię czy „Kochanemu Księdzu”

Życzenia urodzinowe dla księdza

Życzymy Tobie, byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatrać nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Tobie Prawdę i obdarzy swoim błogosławieństwem.

 

Kochanemu Księdzu (Tu wstaw imię) z okazji urodzin najserdeczniejsze życzenia:
zdrowia- by nie było gorzej niż jest, a na ile to możliwe- lepiej.
Sił i wytrwałości- w chwilach gdy życie próbuje wdeptać w ziemię.
Niezachwianej Wiary, niezawodnej Nadziei i doskonałej Miłości.
Bożego błogosławieństwa i światła Ducha Świętego,
oraz…
Zawsze tak promiennego, ciepłego i radosnego uśmiechu na twarzy

Niech Pan Bóg błogosławi, Matka Boża się opiekuje a Anioł Stróż pilnuje!
Wszystkiego Dobrego Księże Imię,
wiele Radości i Miłości
oraz aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego!

Życzenia dla księdza na urodziny

Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin Smile Dużo zdrowia, siły, wytrwałości i aby ten księdza piękny uśmiech nadal rozweselał każdego !!

Kochany Księże Imię!
W dniu Twoich Urodzin chcę Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia.
Niech każdy dzień będzie piękniejszy od poprzedniego,
niech otaczają Cię prawdziwi przyjaciele, którzy podadzą dłoń, gdy będzie ciężko.
Życzę wielu powodów do uśmiechu, bo Twój uśmiech sprawia, że świat staje się bardziej kolorowy.
Życzę siły w dźwiganiu codzienności, światła Ducha Świętego w głoszeniu Słowa Bożego, które dzięki Tobie do nas „trafia”.
Życzę Ci także zdrowia oraz wiele szczęścia, czyli bliskości Jezusa, bo tylko On daje prawdziwe szczęście!

Życzenia dla księdza urodzinowe

Księże …!

Serdeczne życzenia urodzinowe:
kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości,
ciągłego uśmiechu na twarzy jak również tego,
aby cieszyć się życiem w każdym jego momencie.
Błogosławieństwa Bożego, sił i zdrowia do życiowych wyzwań,
prawdziwych przyjaciół oraz spełnienia marzeń, które są gdzieś w sercu

życzy…

Drogi Księże Imię w dniu Twoich kolejnych urodzin życzę Tobie, byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem Bogiem. Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatrać nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Tobie Prawdę i obdarzy swoim błogosławieństwem.
I jeszcze najważniejszego życzę dużo zdrowia i siły.
wszystkiego najlepszego!!

Życzenia urodzinowe dla księdza proboszcza

 

Ks. Imię

Błogosławieństwa Bożego i łask Ducha Św. na każdą chwilę, sił na niełatwej, ale pięknej drodze życia, radości, nadziei i miłości Bożej-by trwały nadal, rozpromieniając serce osób, które tego szukają-a trudno im znaleźć, cierpliwości do nas forumowiczów i napotykanych ludzi.
Spełnienia marzeń i uśmiechu, mimo przeciwności.

Z pamięcią w modlitwie

Drodzy kapłani w święto Wasze pozwolę złożyć Wam Wszelkiego Błogosławieństwa Bożego, Światła Ducha Świętego i Opieki Matki Bożej.

Niech Najwyższy Kapłan Jezus Chrystus zawsze wam błogosławi w Waszej apostolskiej działalności, niech będzie źródłem Waszej radości i spełnienia.
Szczęść Boże!

Życzenia urodzinowe dla proboszcza

Życzymy każdemu kapłanowi by całe Jego życie było napełnione światłością, miłością, niech Boski Zbawiciel prowadzi po pięknej lecz niełatwej drodze powołania dla ludu Pana. Zapewniamy o codziennej modlitwie za każdego z WAS.

Oby nigdy nie zgasł w Was apostolski i prorocki niepokój, który będzie oczyszczał Wasze i nasze sumienia. Nie pozwalajcie nam zeskorupieć i zagubić się w tym nie wiadomo gdzie pędzącym świecie pełnym ułudy. Bądźcie, więc dla nas przykładem, obdarzcie nas miłosierdziem i przebaczeniem pochodzącym od Boga, lecz gdy potrzeba nie powstrzymujcie świętego gniewu, czasami nawet „rozdrapujcie nasze rany, aby nie zabliźniły się błoną podłości”. Z chrześcijańskim pozdrowieniem i nadzieją na kapłańskie błogosławieństwo

Dziś stajemy w obliczu wielkiej Tajemnicy powołania i wybrania .
Pragniemy szczególnie podziękować Chrystusowi za dar Kapłaństwa,
a Pasterzy naszej parafii, zapewnić o naszej modlitwie
i podziękować za ich trud i pracę duszpasterską.

Życzenia urodzinowe dla kapłana

Drogi Księże – składam Ci życzenia z serca całego
by Miłość Boska rozpraszała trudności dnia codziennego
a Panienka Przenajświętsza opiekę nad Tobą roztaczała
i dla swego sługi łaski siły i zdrowia wypraszała.
W kapłańskiej posłudze Darów Ducha Świętego obfitości
i jeszcze uśmiechu, szczęścia oraz na co dzień radości!

Jego Eminencjo – w dniu Twojego święta pragnę złożyć Ci życzenia wielu łask Bożych, aby pomagały w trudach opieki nad Twymi owieczkami w Kościele, by Przeczysta Panienka otaczała Cię matczyną miłością a Duch Święty obficie obdarzał swymi darami. Z najszczerszymi życzeniami i staropolskim: Szczęść Boże!

Niech Ksiądz przyjmie najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności oraz opieki Ducha Świętego. Niech Bóg zawsze kieruje Księdza po ścieżkach światła, pokoju oraz miłości, a aniołowie niech zawsze mają Księdza w swojej opiece. Wielu łask Bożych i wielu lat życia przeżytych w zdrowiu, radości i pokoju.

W tym szczególnym dniu, niech przyjmie Ksiądz najszczersze życzenia zdrowia, pomyślności i wielu łask Bożych. Niech dobry Bóg obdaruje wiarą, nadzieją i miłością oraz napełni siłą do dalszego służenia Bogu i ludziom. Niech światło Ducha Świętego zawsze świeci jasno, oświetlając każdy kolejny dzień życia.

 

Przestań łamać sobie głowę nad wymyślaniem oryginalnych życzeń z okazji Bożego Narodzenia lub Wielkanocy. Skorzystaj z pomocy fachowców, którzy rozwiążą Twój problem! Stworzyliśmy stronę internetową, na której znajdziesz wzory różnorodnych życzeń na każdą okazję. Prezentujemy życzenia urodzinowe, imieninowe, świąteczne i inne (nasza baza wciąż się poszerza). Proponujemy żartobliwe wierszyki, wykorzystywane zwykle jako sms-y i maile, ale również wzruszające cytaty z poezji, które możesz wykorzystać w bezpośredniej rozmowie.Na każdą okazję potrzebujemy odpowiednich życzeń. Nie zawsze jesteśmy w stanie wymyślić takie, które będą odpowiednie. W takim wypadku proponujemy odwiedzić naszą stronę! Życzenia na dowolną okoliczność znajdziesz u nas bez problemu bez względu na to czy jest to Boże Narodzenie, Wielkanoc, urodziny, imieniny czy też inne okazje tego typu. Wystarczy tylko, że wybierzesz interesujące Cię życzenia i wyślesz je do odpowiedniej osoby za pomocą sms’a czy też wybranego portalu społecznościowego takiego, jak facebook.