Krótkie życzenia urodzinowe

Jeżeli znudziły Ci się sztampowe życzenia „wszystkiego najlepszego” koniecznie zajrzyj na naszą stronę! Tylko tutaj znajdziesz bezpłatne, niepowtarzalne, wyjątkowe krókie życzenia urodzinowe, imieninowe, ślubne, a także z okazji chrztu, osiemnastki, dnia matki i ojca, świąteczne czy walentynkowe. Życzenia te sprawią mnóstwo radości osobie, do której są kierowane. To dzięki naszym życzeniom sprawisz, że obdarowywany poczuje się wyjątkowy. Nie zwlekaj i jeszcze  dziś zapoznaj się z naszym serwisem, a gwarantujemy, że wrócisz do nas nie raz. Nasza strona prezentuje wzory różnorodnych życzeń, które można składać osobiście lub wysyłać za pośrednictwem sms-a lub maila. Publikujemy życzenia „z przymrużeniem oka”, czyli zabawne wierszyki i rymowanki, które świetnie sprawdzają się jako życzenia świąteczne- bożonarodzeniowe i wielkanocne. U nas znajdziesz również wzruszające, wywołujące łezkę w oku słowa, które mogą okazać się wspaniałymi życzeniami z okazji urodzin, imienin, Dnia Matki, czy Dnia Babci i Dziadka. Sprawdź sam i wejdź na stronę.

Krótkie życzenia urodzinowe

 

Najpiękniejsze jest to czego się nie ma, na co czekasz i tęsknisz od lat, najpiękniejsze są zawsze marzenia, kolorowy, bajkowy świat.

Snów sadem pachnących,
myśli lekkich jak motyle,
i uśmiechu w głębi duszy
na przekór pokręconemu światu…

Życzenia urodzinowe krótkie

Niech Ci życie gładko leci
Niech trwa długo..
Wszystkiego najlepszego
z okazji…

W tym szczególnym dniu szczególnie życzę Ci rzeczy dwóch: miłości co w sens życie ubiera i szczęścia by wygrać z losem w pokera.

Krótkie życzenia urodzinowe na fb

 

W dniu Twych .XX. urodzin przypłynę do Ciebie na białej łodzi by dać Ci kwiaty, i uśmiech, i siebie i skrzydła aniołów co żyją w niebie.

Ktoś mi powiedział, że kończysz… lat, niech na kolana padnie dziś świat, niech Ci poranek szczęście przyniesie, niech los pieniążkami wypełni Twą kieszeń.

Bądź miła i grzeczna
dla wszystkich serdeczna,
a zawsze i wszędzie
dobrze ci będzie.

Krótkie i konkretne życzenia urodzinowe

Dzień… święto Twoje,
Więc przyjmij życzenia moje.
To o czym marzysz by się spełniło,
To czego pragniesz by Twoim było.
A do tego 100 lat i róże,
Przesyła Ci…

Wszystkiego, co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie – szczęście – oraz tradycyjnych 100 lat życzy…

Krótkie życzenia na urodziny

Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.

Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, by nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr co rozwiewa smutki.

Życzenia krótkie urodzinowe

W dniu Twoich urodzin, zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy…

W urodziny Twoje życzę Ci Serce moje miłości i kochania, aż do samego zwariowania.

Bardzo krótkie życzenia urodzinowe

 

Czasami bardzo się spieszymy, albo chcemy wysłać życzenia urodzinowe krótkie, tak, aby ich tekst bez problemu zmieścił się w na przykład jednym SMSie, czy w innym miejscu, gdzie mamy ograniczone miejsce na wpisanie liter. Poza tym może się okazać, że nasz solenizant ma niezbyt wiele czasu na przeczytanie życzeń, gdyż jest na przykład w pracy, albo po prostu preferuje otrzymywać życzenia urodzinowe krótkie. Poniżej całkiem niemała lista przykładów, jakie mogą być bazą wyjściową do dalszych pomysłów na tego rodzaju życzenia.

Życzenia urodzinowe SMS, czyli życzenia w formie krótkiej wiadomości tekstowej, zaletą tych życzeń jest to, że są bardzo zwięzłe dzięki czemu mieszczą się w jednej wiadomości tekstowej SMS. Życzenia urodzinowe SMS mają maksymalnie 160 znaków, dzięki czemu idealnie mieszczą się w 1 SMS.

Krótkie życzenia urodzinowe to bardzo krótki tekst życzeń, idealnie nadający się do wysyłki za pomocą jednej wiadomości SMS, lub jeśli lubimy krótkie życzenia urodzinowe to właśnie powinniśmy wybrać tego typu życzenia. Zmieszczą się one spokojnie w 1 SMS, dzięki czemu będzie to wyglądało bardzo ładnie, a nie życzenia rozbite na 2 czy 3 SMS-y.

SMSy urodzinowe – jeśli zależy nam na czasie oraz na ilości wysłanych SMS to tego typu życzenia idealnie nadają się dla nas. Życzenia na tej stronie mają maksymalnie 160 znaków, co oznacza, że idealnie mieszczą się w jednym SMS, dzięki czemu nie są rozbijane na większą ilość SMS, co czasami niezbyt ładnie wygląda na niektórych starszych telefonach.

Życzenia mogą być przeróżne – krótkie, długie, wierszowane, lub nie, w postaci kartki pocztowej wysyłanej pocztą, albo poprzez drogę elektroniczną. Ważne, aby były szczere. Warto jednak sprawić, by były również piękne, a takie są z pewnością graficzne życzenia urodzinowe. Dzięki nim możemy wysłać nie sam tekst, ale obrazek, który sprawi, że obdarowana nim osoba poczuje się szczególnie w ten ważny dla niej dzień. Jak wyglądają graficzne życzenia urodzinowe, możemy zobaczyć i przekonać się poniżej.

Któż z nas nie kocha swoich babć, czy też dziadków? To ludzie wyjątkowi i dlatego życzenia urodzinowe dla dziadka również muszą być specjalne i wyjątkowe. Jeżeli chcemy napisać coś naprawdę oryginalnego, a nie lubimy lub nie potrafimy tworzyć własnych tekstów, czy wierszyków, przyda nam się pomoc i lista, na której znajdziemy przykładowe życzenia urodzinowe dla dziadka. Z listy tej skorzystać można dwojako – albo potraktować ją jako szablon, albo po prostu jako bazę wyjściową dla naszych własnych pomysłów.