Zespół muzyczny

Poszukujesz zespołu muzycznego na swoje wesele? Zapoznaj się już dziś z ofertą zespołu muzycznego na wesele. Głównym terenem działania jest Lublin, Warszawa, jednak, jeśli sytuacja tego wymaga, dojedziemy w najdalsze zakątki kraju. Nasz repertuar to prawie 500 piosenek obejmujących różne rodzaje muzyki. Gramy na żywo! Wolne terminy na rok 2013/14. Zadzwoń już dziś i umów się na niezobowiązujące spotkanie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.

Ślub już za parę miesięcy a ty nadal nie wybrałeś oprawy muzycznej na swoje wesele? Już teraz zapoznaj się z ofertą zespołu muzycznego. Obszar naszego działania obejmuje województwo lubelskie i mazowieckie, jednak na wasze życzenie dojeżdżamy w dowolny zakątek Polski. Gramy tylko na żywo! Posiadamy wolne terminy na sezon 2013/14. Repertuar obejmuje prawie 500 piosenek, różnego rodzaju, co gwarantuje 100% satysfakcję! Zadzwoń już teraz, umów się na zupełnie niezobowiązujące spotkanie. Serdecznie zapraszamy.

colway kosmetyki

Wybór zespołu muzycznego na Wasz wesele spędza Ci sen z powiek? Zapoznaj się już dziś z ofertą zespołu muzycznego na wesele. Działamy głównie na terenie Lublina i Warszawy, jednak na wasze życzenie możemy dojechać w dowolny zakątek Polski. Nasz repertuar obejmuje już prawie 500 piosenek. Wieloletnie doświadczenie, prawdziwa pasja do muzyki, niskie ceny. Nie przegap okazji! Ostatnie wolne terminy na sezon 2013/14. Serdecznie zapraszamy.

Występujemy w składzie pięcio, ośmio i dziewięcio osobowym w zależności od charakteru imprezy i preferencji Klienta. Połączyła nas pasja i miłość do muzyki. Już dziś zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie. Posiadamy wolne terminy na rok 2013. Serdecznie zapraszamy.